Na tréning je nutné sa prihlásiť
Dnes 21.11free gymcr0ss fittabata
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.30 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
začiatočníci
15.45 - 16.45
Adam + 3
16.00
17.00
gymnastika
17.00 - 18.00
Adam
18.00
Silová
18.15 - 19.15
Patrícia + 4
19.00
19.30 - 20.30
Adam + 2
Kondičná
19.30 - 20.30
Patrícia + 3
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
Zajtra 22.11free gymcr0ss fitkruhový tréningvzpieranieTRXjumpingjoga
07.00
07.15 - 08.15
Andy + 3
08.00
08.15 - 09.15
Andy
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.30 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.45 - 16.45
Adam + 1
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Adam + 4
Ladies kruháč
17.00 - 18.00
Majka + 2
18.00
18.15 - 19.15
Adam
Zdravý chrbát
18.30 - 19.30
Patrik Masar + 1
19.00
technika
19.30 - 20.30
Andrej Fratrič
19.30 - 20.30
Patrícia
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
Štvrtok 23.11free gymcr0ss fittabata
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 16.45
Andy + 1
16.00
16.45 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 18.00
Andy
18.00
Silová
18.15 - 19.15
Patrícia + 5
19.00
začiatočníci
19.30 - 20.30
Andy + 3
Kondičná
19.30 - 20.30
Patrícia
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
Piatok 24.11free gymcr0ss fitvzpieraniejumping
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.30 - 18.30
Andy
Ladies kruháč
17.30 - 18.30
Majka + 2
18.00
technika
18.45 - 19.45
Andrej Fratrič
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
Sobota 25.11cr0ss fittabata
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
09.30 - 10.30
Andy
10.00
10.45 - 11.45
Andy
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
Nedeľa 26.11free gymcr0ss fitkruhový tréningjoga
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.30 - 17.30
Adam + 1
17.00
17.30 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
gymnastika
17.30 - 18.30
Adam
18.00
18.45 - 19.45
Adam
19.00
Zdravý chrbát
19.30 - 20.30
Patrik Masar + 2
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
Pondelok 27.11free gymcr0ss fitkruhový tréningvzpieranieTRXjumping
07.00
07.15 - 08.15
Andy
08.00
08.15 - 09.15
Andy
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 16.45
Adam
16.00
16.45 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 18.00
Adam
Ladies Kruháč
17.00 - 18.00
Zuzana
18.00
technika
18.30 - 19.30
Andrej Fratrič
18.30 - 19.30
Patrícia
19.00
19.30 - 20.30
Adam
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
free gymDnes 21.11Zajtra 22.11Štvrtok 23.11Piatok 24.11Sobota 25.11Nedeľa 26.11Pondelok 27.11
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.30 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.30 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
16.45 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.45 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.30 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
cr0ss fitDnes 21.11Zajtra 22.11Štvrtok 23.11Piatok 24.11Sobota 25.11Nedeľa 26.11Pondelok 27.11
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
08.15 - 09.15
Andy
08.15 - 09.15
Andy
09.00
10.00
10.45 - 11.45
Andy
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
začiatočníci
15.45 - 16.45
Adam + 3
15.45 - 16.45
Andy + 1
15.45 - 16.45
Adam
16.00
17.00
gymnastika
17.00 - 18.00
Adam
17.00 - 18.00
Adam + 4
17.00 - 18.00
Andy
17.00 - 18.00
Adam
17.30 - 18.30
Andy
gymnastika
17.30 - 18.30
Adam
18.00
18.15 - 19.15
Adam
18.45 - 19.45
Adam
19.00
19.30 - 20.30
Adam + 2
začiatočníci
19.30 - 20.30
Andy + 3
19.30 - 20.30
Adam
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
kruhový tréningDnes 21.11Zajtra 22.11Štvrtok 23.11Piatok 24.11Sobota 25.11Nedeľa 26.11Pondelok 27.11
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
07.15 - 08.15
Andy + 3
07.15 - 08.15
Andy
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 16.45
Adam + 1
16.00
16.30 - 17.30
Adam + 1
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
vzpieranieDnes 21.11Zajtra 22.11Štvrtok 23.11Piatok 24.11Sobota 25.11Nedeľa 26.11Pondelok 27.11
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
technika
18.30 - 19.30
Andrej Fratrič
technika
18.45 - 19.45
Andrej Fratrič
19.00
technika
19.30 - 20.30
Andrej Fratrič
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
TRXDnes 21.11Zajtra 22.11Štvrtok 23.11Piatok 24.11Sobota 25.11Nedeľa 26.11Pondelok 27.11
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.30 - 19.30
Patrícia
19.00
19.30 - 20.30
Patrícia
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
tabataDnes 21.11Zajtra 22.11Štvrtok 23.11Piatok 24.11Sobota 25.11Nedeľa 26.11Pondelok 27.11
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
09.30 - 10.30
Andy
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Silová
18.15 - 19.15
Patrícia + 4
Silová
18.15 - 19.15
Patrícia + 5
19.00
Kondičná
19.30 - 20.30
Patrícia + 3
Kondičná
19.30 - 20.30
Patrícia
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
jumpingDnes 21.11Zajtra 22.11Štvrtok 23.11Piatok 24.11Sobota 25.11Nedeľa 26.11Pondelok 27.11
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Ladies kruháč
17.00 - 18.00
Majka + 2
Ladies Kruháč
17.00 - 18.00
Zuzana
Ladies kruháč
17.30 - 18.30
Majka + 2
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
jogaDnes 21.11Zajtra 22.11Štvrtok 23.11Piatok 24.11Sobota 25.11Nedeľa 26.11Pondelok 27.11
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Zdravý chrbát
18.30 - 19.30
Patrik Masar + 1
19.00
Zdravý chrbát
19.30 - 20.30
Patrik Masar + 2
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.11

  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia + 3)
    19.30 - 20.30

Zajtra 22.11

  • kruhový tréning (Andy + 3)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Adam + 1)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam + 4)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 1)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 23.11

  • cr0ss fit (Andy + 1)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Andy)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 5)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Andy + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 24.11

  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Andy)
    17.30 - 18.30
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45

Sobota 25.11

  • tabata (Andy)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy)
    10.45 - 11.45

Nedeľa 26.11

  • kruhový tréning (Adam + 1)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    19.30 - 20.30

Pondelok 27.11

  • kruhový tréning (Andy)
    07.15 - 08.15
  • cr0ss fit (Andy)
    08.15 - 09.15
  • cr0ss fit (Adam)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Zuzana)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • TRX (Patrícia)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
Zaregistrovať sa
login
login