Na tréning je nutné sa prihlásiť
Dnes 24.02cr0ss fittabata
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
09.30 - 10.30
Patrícia + 7
10.00
10.45 - 11.45
Andy + 4
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
Zajtra 25.02free gymcr0ss fitkruhový tréningjoga
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Silova Pumpa
16.30 - 17.30
Lukáš
17.00
17.30 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
gymnastika
17.30 - 18.30
Adam
18.00
18.45 - 19.45
Adam + 2
19.00
Zdravý chrbát
19.30 - 20.30
Patrik Masar + 3
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
Pondelok 26.02free gymcr0ss fitkruhový tréningvzpieranieTRXjumping
07.00
07.00 - 08.00
Andy + 8
Rezervácie do 22:00
07.00 - 08.00
Lukáš + 3
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 16.45
Lukáš
16.00
16.45 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
Open 18/01
17.00 - 18.00
Adam + 1
Ladies Kruháč
17.00 - 18.00
Majka
18.00
18.15 - 19.15
Lukáš + 2
technika
18.30 - 19.30
Andrej Fratrič
19.00
Open 18/01
19.30 - 20.30
Adam + 2
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
Utorok 27.02free gymcr0ss fitkruhový tréningtabata
07.00
začiatočníci
07.00 - 08.00
Lukáš + 2
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.30 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
začiatočníci
15.45 - 16.45
Adam
16.00
17.00
Kettlebell
17.00 - 18.00
Adam + 1
18.00
Silová
18.15 - 19.15
Patrícia + 12
19.00
19.30 - 20.30
Adam
Kondičná
19.30 - 20.30
Patrícia
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
Streda 28.02free gymcr0ss fitkruhový tréningvzpieranieTRXjumpingjoga
07.00
07.00 - 08.00
Lukáš + 6
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.30 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.45 - 16.45
Lukáš
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Adam
Ladies kruháč
17.00 - 18.00
Majka + 2
18.00
18.15 - 19.15
Adam + 1
Zdravý chrbát
18.30 - 19.30
Patrik Masar + 2
19.00
technika
19.30 - 20.30
Andrej Fratrič
19.30 - 20.30
Patrícia
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
Štvrtok 01.03free gymcr0ss fitkruhový tréningTRXtabata
07.00
začiatočníci
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 16.45
Lukáš
16.00
16.45 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 18.00
Adam
18.00
18.15 - 19.15
Lukáš
Silová
18.15 - 19.15
Patrícia + 4
19.00
začiatočníci
19.30 - 20.30
Adam + 3
Kondičná
19.30 - 20.30
Patrícia
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
Piatok 02.03free gymcr0ss fitkruhový tréningvzpieranieTRX
07.00
07.00 - 08.00
Andy
Rezervácie do 22:00
07.00 - 08.00
Lukáš
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.30 - 18.30
Lukáš
18.00
technika
18.45 - 19.45
Andrej Fratrič
18.45 - 19.45
Lukáš
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
free gymDnes 24.02Zajtra 25.02Pondelok 26.02Utorok 27.02Streda 28.02Štvrtok 01.03Piatok 02.03
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.30 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.30 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
16.45 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.45 - 20.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.30 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
cr0ss fitDnes 24.02Zajtra 25.02Pondelok 26.02Utorok 27.02Streda 28.02Štvrtok 01.03Piatok 02.03
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
10.45 - 11.45
Andy + 4
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 16.45
Lukáš
začiatočníci
15.45 - 16.45
Adam
16.00
17.00
Open 18/01
17.00 - 18.00
Adam + 1
Kettlebell
17.00 - 18.00
Adam + 1
17.00 - 18.00
Adam
17.00 - 18.00
Adam
gymnastika
17.30 - 18.30
Adam
17.30 - 18.30
Lukáš
18.00
18.15 - 19.15
Adam + 1
18.45 - 19.45
Adam + 2
19.00
Open 18/01
19.30 - 20.30
Adam + 2
19.30 - 20.30
Adam
začiatočníci
19.30 - 20.30
Adam + 3
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
kruhový tréningDnes 24.02Zajtra 25.02Pondelok 26.02Utorok 27.02Streda 28.02Štvrtok 01.03Piatok 02.03
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
Andy + 8
začiatočníci
07.00 - 08.00
Lukáš + 2
07.00 - 08.00
Lukáš + 6
začiatočníci
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
07.00 - 08.00
Andy
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 16.45
Lukáš
15.45 - 16.45
Lukáš
16.00
Silova Pumpa
16.30 - 17.30
Lukáš
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
vzpieranieDnes 24.02Zajtra 25.02Pondelok 26.02Utorok 27.02Streda 28.02Štvrtok 01.03Piatok 02.03
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
technika
18.30 - 19.30
Andrej Fratrič
technika
18.45 - 19.45
Andrej Fratrič
19.00
technika
19.30 - 20.30
Andrej Fratrič
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
TRXDnes 24.02Zajtra 25.02Pondelok 26.02Utorok 27.02Streda 28.02Štvrtok 01.03Piatok 02.03
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
Rezervácie do 22:00
07.00 - 08.00
Lukáš + 3
Rezervácie do 22:00
07.00 - 08.00
Lukáš
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.15 - 19.15
Lukáš + 2
18.15 - 19.15
Lukáš
18.45 - 19.45
Lukáš
19.00
19.30 - 20.30
Patrícia
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
tabataDnes 24.02Zajtra 25.02Pondelok 26.02Utorok 27.02Streda 28.02Štvrtok 01.03Piatok 02.03
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
09.30 - 10.30
Patrícia + 7
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Silová
18.15 - 19.15
Patrícia + 12
Silová
18.15 - 19.15
Patrícia + 4
19.00
Kondičná
19.30 - 20.30
Patrícia
Kondičná
19.30 - 20.30
Patrícia
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
jumpingDnes 24.02Zajtra 25.02Pondelok 26.02Utorok 27.02Streda 28.02Štvrtok 01.03Piatok 02.03
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Ladies Kruháč
17.00 - 18.00
Majka
Ladies kruháč
17.00 - 18.00
Majka + 2
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
jogaDnes 24.02Zajtra 25.02Pondelok 26.02Utorok 27.02Streda 28.02Štvrtok 01.03Piatok 02.03
00.00
01.00
02.00
03.00
04.00
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Zdravý chrbát
18.30 - 19.30
Patrik Masar + 2
19.00
Zdravý chrbát
19.30 - 20.30
Patrik Masar + 3
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 24.02

  • tabata (Patrícia + 7)
    09.30 - 10.30
  • cr0ss fit (Andy + 4)
    10.45 - 11.45

Zajtra 25.02

  • kruhový tréning Silova Pumpa (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • free gym ()
    17.30 - 20.00
  • cr0ss fit gymnastika (Adam)
    17.30 - 18.30
  • cr0ss fit (Adam + 2)
    18.45 - 19.45
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 3)
    19.30 - 20.30

Pondelok 26.02

  • kruhový tréning (Andy + 8)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš + 3)
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies Kruháč (Majka)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš + 2)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.30 - 19.30
  • cr0ss fit Open 18/01 (Adam + 2)
    19.30 - 20.30

Utorok 27.02

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 2)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 20.45
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit Kettlebell (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • tabata Silová (Patrícia + 12)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit (Adam)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Streda 28.02

  • kruhový tréning (Lukáš + 6)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.30 - 19.30
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • jumping Ladies kruháč (Majka + 2)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Adam + 1)
    18.15 - 19.15
  • joga Zdravý chrbát (Patrik Masar + 2)
    18.30 - 19.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • TRX (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 01.03

  • kruhový tréning začiatočníci (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • kruhový tréning (Lukáš)
    15.45 - 16.45
  • free gym ()
    16.45 - 20.45
  • cr0ss fit (Adam)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • tabata Silová (Patrícia + 4)
    18.15 - 19.15
  • cr0ss fit začiatočníci (Adam + 3)
    19.30 - 20.30
  • tabata Kondičná (Patrícia)
    19.30 - 20.30

Piatok 02.03

  • kruhový tréning (Andy)
    07.00 - 08.00
  • TRX Rezervácie do 22:00 (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    17.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.45 - 19.45
  • TRX (Lukáš)
    18.45 - 19.45
Zaregistrovať sa
login
login